BEZPEČNOSTNÉ A OCHRANNÉ FÓLIE

 

Zaručená kvalita materiálu.
Číra, alebo zafarbená fólia je vyrobená z vrstveného vysoko pevného polyesterového filmu a je opatrená z jednej strany vysoko adhezívným lepom a z druhej strany niekoľkými tvrdenými vrstvami proti poškriabaniu
Bezpečnostné fólie
zmenia Vaše obyčajné sklo na vysoko odolné bezpečnostné sklo. Po nalepení na vnútornú stranu skla získate ochranu pred vykradnutím, napadnutím, vandalizmom, tlakovými vlnami napr. pri explózii i pred rozbitím prírodnými živlami.
Ochrana života, zdravia a majetku
Každoročne zahynú zbytočne desiatky ľudí a hlavne detí, ďalšie stovky sú postihnuté trvalými následkami ( predovšetkým na tvári a rukách) po zranení črepinami zo skla. Bezpečnostné a ochranné fólie prakticky vylučujú toto riziko.Zabezpečenie sklenených plôch a okien objektov proti krádeži a proti vysypaniu skla pri rozbití. Bezpečnostná fólia je vhodná ochrana pred prírodnými katastrofami a to nielen u strešných okien, ale všade tam kde hrozí (v dôsledku vysypaniu skla) zranenie obyvateľov a poškodenie interiéru ( krupobitie, víchrica, tlaková vlna, pri výbuchu, zápalná fľaša a pod.)
Bezpečnostná fólia SMC AX
Je číra fólia o sile 0,3mm, vyrobená z niekoľkých vrstiev polyesteru s dvojitou povrchovou úpravou proti poškriabaniu. Táto povrchová úprava zabezpečuje rovnaký spôsob údržby ako u bežného sklam, okrem chemických látok ako sú rozpúšťadlá a pod. a tvrdých ostrých predmetov. Fólia zadržuje 99% škodlivého UV žiarenia. Fólia SMC AX sa dodáva v šírke 1,53 m. Výlohy obchodov, okná a presklené plochy v rodinných domoch, kanceláriách, úradov, bánk, výrobných hál, bytov !balkónov) strešných okien. Všade tam, kde je požadovaná bezpečnosť pre obyvateľov a zabezpečenie vnútorného vybavenia. Kde je požadovaný Atest (napr. Poisťovňami) je nutné použiť výhradne bezpečnostnú fóliu SMC AX. Bezpečnostné fólie SMC AX sa inštaluje vždy z vnútornej strany okna (z interiéru) na sklo minimálne 3 mm silné. Môže sa inštalovať aj na zasklené plochy.  
Záruka.
Pri odbornej inštalácii je záruka 15 rokov.
 

tn_apa.jpg
tn_oracal.jpg
tn_skyfol logo.jpg

created by koala © 2013.