Bezpečnostné fólie
Security S2
- Ochrana proti črepinám na menej nebezpečných miestach
- Ochrana proti črepinám motorového vozidla
- Číra s UV - filtráciou
- Ochrana proti črepinám zaoblených povrchov
50 mikrónov hrubá, polyesterová bezpečnostná fólia na vyslovene silnú ochranu proti črepinám, ale s lepidlom bez optických deformácií. Dá sa dobre aplikovať aj na mierne zaoblené povrchy a na miesta s nízkym stupňom nebezpečenstva. Táto fólia má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu, min. 99 % UV filtráciu , 10 ročnú výrobnú garanciu na bublinkavosť,lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla.

Security S4
- Všeobecná ochrana proti črepinám
- Číra s UV - filtráciou
- Na predchádzanie zraneniam
100 mikrónov hrubá bezpečnostná fólia pre nebezpečné miesta s ochranou proti črepinám, bez deformácií, s extra silným lepidlom. Fólia má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu, UV filtráciu min. 99 % a dodáva sa s 10 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla – vďaka týmto vlastnostiam je táto fólia dokonalým riešeniením bezpečnosti.

Security S4 ML
- Jedinečná 80 - vrstvová štruktúra
- Špeciálne silné lediplo
- Číra
- Špeciálna pevnosť v ťahu
Pri vlámaní sa rozbije sklo, a vytvoria sa malé črepiny, ktoré rozrezajú povrch naaplikovanej fólie. Po opakovaných úderoch na takéto sklo sa fólia pretrhne, a tým sa rozpadne aj sklenená výplň.To bol najslabším bodom bezpečnostných fólií... doteraz. V ponuke máme ojedinelú 100 mikrónov hrubú bezpečnostnú fóliu s 80 vrstvovou štruktúrou S4 ML (multi-layered). Táto fólia je najsilnejšia-najodolnejšia vďaka svojej viacvrstvovej štruktúre, ktorá sa nerovnomerne natiahne na vplyv pretrhnutia a tým drží sklo dohromady. Povrch fólie S4 ML chráni dvojitá vrstva proti poškriabaniu. Fólia S4 ML eliminuje až 98% UV žiarenia a výrobca ju dodáva s 10 ročnú zárukou na bublinkavosť, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla.
Security S8
- Viacvrstvová štruktúra
- Ochrana proti črepinám na nebezpečnejších miestach
- Proti vlámaniam cez výklady
- EN 356 P1A odolná proti prerazeniu
Silná, viacvrstvová, bezpečnostná fólia hrubá 200 mikrónov, zaručuje dokonalú ochranu pri rozbití skla na črepiny a účinne sťažuje vniknutie cez okno vlámaním. Má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu, zabezpečuje min. 98 % UV filtráciu a dodáva sa s 10 ročnou zárukou na bublinkavosť, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla. Fólia S8 proti vlámaniu dostala kvalifikáciu podľa normy EN356, stupeň P1A.
Security S12
- Viacvrstvová štruktúra
- Zabráni prerazeniu skla
- Ochrana proti výbuchom
- Kvalifikácia EN 356 P2A, odolná proti prerazeniu
Viacvrstvová 300 mikrónov hrubá fólia proti vlámaniu zaručuje najsilnejšiu ochranu z palety výrobkov SkyFol Security. Má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu a min. 99 % UV filtráciu, čo zaručuje dlhú životnosť fólie proti vlámaniu. Táto fólia sa dodáva s 10 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla. Fólia S12 v teste podľa normy EN 356 dosiahla kvalifikáciu odolnosti P2A

tn_glasgard.jpg
tn_mactac.jpg
tn_skyfol paint gard.jpg

created by koala © 2013.