AUTOMOBILOVÉ FÓLIE

Správna voľba pre zlepšenie imidžu Vášho auta a zvýšenie komfortu jazdy.Nezáleží na tom, či šoférujete luxusný sedan, SUV alebo  nákladné auto, Vaše vozidlo je odrazom Vašej osobnosti. Takže fólie :
-    pridajú na elegancii exteriéru Vášho vozidla
-    ochránia interiér pred škodlivým pôsobením slnečného žiarenia
-    zabezpečia vyššiu bezpečnosť prepravovaných osôb i tovaru pred neželanými pohľadmi,
-    zlepšia viditeľnosť i pri pohľade z vozidla a znížia riziko oslepenia vodiča prudkým svetlom
Zvoľte si kvalitu - vyberte si fólie:

High Performance (HP) Fusion fólie sú špičkové metalické fólie s najlepšími technickými parametrami. Sú vysoko farebne stabilné so zachovaním všetkých funkcií po celú dobu životnosti. Klienti si môžu voliť medzi fóliami s 20, 30 a 50 percentnou priepustnosťou svetla.

High Performance (HP) Charcoal je profesionálne metalizovaná fólia, ktorá poskytuje maximálnu tepelnú reflexiu pri zachovaní vysokej estetickej úrovne.  Sú vysoko farebne stabilné so zachovaním všetkých funkcií po celú dobu životnosti. Klienti si môžu voliť medzi fóliami s 5, 10, 20, 30, 40 a 50 percentnou priepustnosťou svetla.
Quick Dry - ako názov naznačuje, tieto nereflektívne uhlíkové fólie sa vyznačujú  rýchlym schnutím po inštalácii na auto sklo čo je veľmi výhodné v chladných klimatických podmienkach. Naše nemetalizované rýchlo schnúce fólie sú určené predovšetkým pre automobily, ktoré majú zabudované antény, telefóny alebo GPS systémy. Quick Dry Plus sú jemne silnejšie fólie ako Quick Dry. Obidva typy fólií sú kryté doživotnou zárukou a sú dostupné v 5, 20, 30, 40 alebo 60 percentnej priestupnosti svetla. Všetky fólie firmy Global sú vyrobené so Super Shrink ™ a patentovanou Anti-Static™ technológiou, jedinečnou na Slovensku ponúkanou novinkou. Vďaka nim fólia dokáže odolávať poškriabaniu, inštalácia je rýchlejšia, úspornejšia a menej náročná.
 

tn_apa.jpg
tn_oracal.jpg
tn_sungard.jpg

created by koala © 2013.