AUTOMOBILOVÉ OKENNÉ FÓLIE


Shark RS
- Optický tuning
- Ochrana proti nazeraniu dnu
- UV ochrana
- Hĺbkovo sfarbená štruktúra
Shark RS je dokonalá ekonomická autofólia – rieši ochranu proti nazeraniu dnu a optický tuning. Vďaka svojej hĺbkovo sfarbenej štruktúre je fólia farebne stabilná, kým UV-inhibítory nachádzajúce sa v polyestri a v lepidle zabezpečia filtráciu viac než 98 % škodlivého UV žiarenia. Všetky autofólie Shark RS sú vyrobené s dvojitou vrstvou proti poškrabaniu, čím sa dlhodobo zabezpečí hladký povrch. Autofólia Shark RS sa dodáva s 5%, 20 % a 35 % priepustnosťou viditeľného svetla a s 3 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chýb lepidla.

Shark HP
- Tepelná ochrana
- Optický tuning
- Ochrana proti nazeraniu dnu
- Farebná trvácnosť
Klasické okenné fólie s tepelnou ochranou predstavuje naša séria Shark HP. Hľbkovo farbené vrstvy v záujme účinnej ochrany proti infražiareniu a trvácnemu, originálnemu vzhľadu kombinujeme s pokovovanými vrstvami. Kvôli svojej neutrálnej čiernej farbe táto autofólia znamená pre majiteľov áut najbežnejšie riešenie na vylepšenie okien na aute. Vynikajúci optický tuning, tepelná ochrana, minimálne zrkadlenie, min. 98 % UV filtrácia, dvojitá protiškrabancová vrstva , 7 ročná výrobná záruka na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla – to všetko zaručuje, že majitelia áut si vyberú túto autofóliu
najčastejšie. Shark HP dodávame s 05%, 15%, 20 %, 35 % a 50% priepustnosťou viditeľného svetla.

Shark UP

- Výnimočné tepelnoizolačné vlastnosti
- Odolná voči akémukoľvek vyblednutiu
- Výnimočne dlhá životnosť
- Neobsahuje farbivá
Shark UP je autofólia dobre odrážajúca teplo, slabo reflexná a extra trvanlivá pre klientov mimoriadne citlivých na teplo. Štruktúra fólie obsahuje kov s malou reflexiou, ktorý funguje voči infražiareniu ako dokonalý tepelnoizolačný štít a zabezpečí extra dlhú životnosť, keďže kovy nevyblednú. Autofólia Shark UP má neutrálnu farbu, čo znamená, že okná si zachovajú svoju pôvodnú farbu. Na Shark UP sa vzťahuje 10 ročná výrobná záruka pre prípad bublinkavosti, lámania, odlupovania, delaminácie, chýb lepidla a akéhokoľvek vyblednutia. Zabráni min. 98 % UV žiareniu a zabezpečuje najlepšiu možnú tepelnú ochranu. Autofólia Shark UP sa predáva s 20 %, 35 % a 40% priepustnosťou viditeľného svetla.

Shark IR
- Revolučná technológia
- Nereflexná
- Neviditeľná tepelná ochrana
- Bez farbív, bez kovov
Najmodernejší produkt autofólií prvýkrát na Slovensku! Autofólia Shark IR poskytuje vynikajúcu tepelnú ochranu bez toho, aby zatieňovala sklo alebo sa nepríjemne zrkadlila. Shark IR 70 je ideálna na sklá, aby sa jej použitím zabránilo zohriatiu celkového interiéru vozidla. Autofólie Shark IR dodávame s 5 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla.

Shark NT
AUTOFÓLIE SHARK

Prémiová kvalita s fóliou Shark NT
Táto fólia je vrcholným produktom medzi autofóliami. Najmodernejšia výrobná technika, najtrvácnejšia patentovaná farba, innovatívne lepidlo – to všetko nájdete vo fólii Shark NT . Aj v najsvetlejších odtieňoch vynikajúco odráža teplotu. Zvoľte NAJ výrobok !

tn_3m.jpg
tn_mactac.jpg
tn_skyfol paint gard.jpg

created by koala © 2013.